Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.06738.0996
Euro9.64909.6877
Hava Durumu
Site Haritası
Saat
Takvim
    • 2018 Yılı Sünnet Organizasyonu
    • 2018 Yılı Sünnet Organizasyonu

AMAÇ VE FAALİYETLERİMİZ

Sağlık hizmetleri sunumunda nitelikli insan gücünü artırmaya yönelik çalışmalar yapmak, bu amaçlar doğrultusunda kişi ve kuruluşlara destek vermek ve faaliyetler düzenlemek ve yine bu kapsamda sağlık sektörü çalışanları arasında sosyal diyalog, uyum, bilimsel ve mesleki işbirliği tesis etmek.

   Başta eğitim, araştırma-geliştirme ve mesleki uygulamalar olmak üzere sağlığın tüm alanlarında mesleki ve bilimsel standartlarının yükseltilmesi ve geliştirilmesini sağlamak.

   Mezuniyet öncesi ve mezuniyet sonrasında mesleki gelişim amacıyla yurtiçi veya yurtdışı burslar vermek ve ilgili konularda sertifika alma yönünde teşvik etmek, kurslar, seminerler, konferanslar, sempozyumlar ve paneller düzenlemek; uzmanlık sınavı ve akademik yükselme sınavlarına yönelik hazırlık kursları, eğitim çalışmaları yürütmek.

   Sağlık sektörünü ilgilendiren tüm alanlarda yapılacak bilimsel çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek, sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atan araştırmacılara burs sağlamak, ödüllendirmek.

   Yurdumuzda ve dünyanın herhangi bir yerinde oluşabilecek tabii afet, açlık, salgın hastalık gibi felaketlerde mağdur insanlara el uzatmak amacıyla yardım kuruluşları ile işbirliği yapmak, tıbbi malzeme ve ekip desteği sağlamak.

   Üyeleri arasında beşeri münasebetlerin geliştirilmesi ve devam ettirilmesi için yemekli toplantılar, kurs, spor, gezi, sergi gibi sosyal etkinlikler düzenlemek.

Medikal Haberler
Sağlık Mevzuatı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret31433
Dernek Konferanslarımız